Close
Cthulhu MTL RTA 24 stříbrný
Cthulhu MTL RTA 24 stříbrný
1 099 Kč

AKČNÍ NABÍDKA Produkty v této kategorii: 14

Naše slevy elektronickách cigaret, komponent a náplní.

Zobrazeno 1 - 14 z 14 produktů
 • Akce!

  Křemíkový knot přímo určený pro výrobu vlastní žhavící části do DIY atomizerů, např. typu Kayfun. Akce 2+1 zdarma (metr 46Kč)!

  138 Kč 207 Kč -69 Kč
  1 Komentář(e)
 • Akce!

  Clearomizer H2 je další z řady clearomizerů s vyměnitelnou žhavící hlavou. Je to vlastně Evod BCC clearomizer avšak v plastovém provedení (žhavící hlavy jsou pro oba typy shodné).

  89 Kč 109 Kč -20 Kč
  1 Komentář(e)
 • Akce!

  3 A VÍCE KUSŮ=10KČ KUS. Přírodní, čistá a chemicky neošetřovaná 100% bio vata MUJI, bavlna, vyrobená v Japonsku. Pro výrobu vlastních žhavících spirálek.

  17 Kč
  2 Komentář(e)
 • Akce!

  Geniálně řešený "tankomizer", kde po opotřebení vyměníte jen vnitřní cartomizer. Dvojtá žhavící spirálka (Dual Coils) pro ještě více dýmu. Pojme 3,5ml e-liquidu! Vhodný pro baterie systémů eGo i 510.

  99 Kč 169 Kč -70 Kč
  0 Komentář(e)
 • Akce!
  Vyprodáno

  Cestovní pouzdro na elektronické cigarety, zejména pro řadu eGo (eGo-T, eGo-W), vhodné však i pro jiné typy elektronických cigaret (510, Elips, ap.). Barva černá.

  149 Kč 199 Kč -50 Kč
  0 Komentář(e)
 • Akce!

  Ideální startovací sada např. pro začátečníky - vše v jednom. Baterie eGo 1100mAh, atomizer s dvojtou spirálkou Smok DC 3,5ml, nabíjecí USB kabel. Varianty bez pouzdra nebo s pouzdrem.

  379 Kč 479 Kč -100 Kč
  0 Komentář(e)
 • Akce!
  egodc

  Dual Coils cartomizér od firmy Smok, pro baterie systémů eGo. Snadné plnění, dvě žhavící spirálky současně (Dual Coils), navíc nízkoodporové (low resistance) pro ještě více dýmu. Objem...

  69 Kč 109 Kč -40 Kč
  1 Komentář(e)
 • Akce!

  Velice praktický doplněk, velikosti přibližně cigaretové krabičky. Nyní se již nemusíte bát o výdrž Vaší baterie, v případě že se chystáte na delší dobu mimo domov.

  299 Kč 499 Kč -200 Kč
  0 Komentář(e)
 • Akce!

  Atomizér eGo-C nástupce staršího modelu eGo-T. Geniální systém, kde po opotřebování měníte jen hlavu uvnitř atomizeru, nikoliv celý atomizer. Kapsle zůstává identická s modelem eGo-T.

  99 Kč 149 Kč -50 Kč
  0 Komentář(e)
 • Akce!

  Prázdná, plnitelná kapsle pro elektronické cigarety eGo-T či eGo-C (tank system). Kapacita na 1,2 ml eliquidu. Měkké silikonové víčko.

  10 Kč 20 Kč -10 Kč
  0 Komentář(e)
 • Akce!

  3 A VÍCE KUSŮ=16KČ KUS. Přírodní, čistá a chemicky neošetřovaná 100% bio vata MUJI, bavlna, vyrobená v Japonsku. Pro výrobu vlastních žhavících spirálek.

  23 Kč
  0 Komentář(e)
 • Akce!
  vft4minis

  Zmenšená a vylepšená verze převratného atomizeru s unikátními výměnnými hlavami, DIY/RBA hlavou pro vlastní spirálky, jednoduchou obsluhou a plněním.

  799 Kč 1 049 Kč -250 Kč
  0 Komentář(e)
 • Akce!

  Turkish Tobacco (Turecký tabák) nabízí typickou chuť tureckého tabáku. Intenzivní orientální aroma s medovou koncovkou patří mezi výraznější tabákové příchutě.

  89 Kč 99 Kč -10 Kč
  1 Komentář(e)
 • Akce!
  Vyprodáno

  French Pipe Tobacco (Francouzská dýmka) připomíná chuť dýmkového tabáku sušeného na slunci. Výrazné tabákové aroma, které si buď zamilujete, nebo přiště již nezvolíte.

  89 Kč 99 Kč -10 Kč
  0 Komentář(e)
Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...