Close
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
339 Kč

Atomizery Produkty v této kategorii: 77

Atomizery pro elektronické cigarety:
 • Klasické modely
  Atomizery pro elektronické cigarety klasického kompaktního vzhledu, např eGo ap.
 • Mody (gripy) / DIY

  DIY/RBA atomizery pro bateriové gripy (mody) a jejich příslušenství (vata, knoty, dráty).

Zobrazeno 1 - 16 z 77 produktů
 • Akce!

  Geniálně řešený "tankomizer", kde po opotřebení vyměníte jen vnitřní cartomizer. Dvojtá žhavící spirálka (Dual Coils) pro ještě více dýmu. Pojme 3,5ml e-liquidu! Vhodný pro baterie systémů eGo i 510.

  99 Kč 169 Kč -70 Kč
  0 Komentář(e)
 • Vyprodáno

  Náhradní vnitřní cartomizer pro 510 DCT V2 - geniálně řešený "tankomizer", kde po opotřebení vyměníte jen tento vnitřní cartomizer. Dvojtá žhavící spirálka (Dual Coils) pro ještě více dýmu. DCT...

  69 Kč
  0 Komentář(e)
 • Akce!
  egodc

  Dual Coils cartomizér od firmy Smok, pro baterie systémů eGo. Snadné plnění, dvě žhavící spirálky současně (Dual Coils), navíc nízkoodporové (low resistance) pro ještě více dýmu. Objem...

  69 Kč 109 Kč -40 Kč
  1 Komentář(e)
 • Kapsle a atomizér v jednom. Tento "měkký" Cartomizer má uvnitř vatičku, na kterou jednoduše dokapete eliquid - naprosto jednoduchý způsob plnění! Vhodný pro baterie řady Joye 510 i Joye eGo.

  44 Kč
  0 Komentář(e)
 • Akce!
  Vyprodáno
  ce6

  Plně rozebíratelný clearomizer CE6+ (někdy nazýván také Vision eGO Clear 2.0 nebo CE4+ V3 nebo CE5+) s možností výměny žhavící hlavy. Objem 1,8ml, elektrický odpor 2,4 Ohm.

  89 Kč 129 Kč -40 Kč
  0 Komentář(e)
 • Náhradní žhavící hlava pro clearomizery Vivi Nova a také pro clearomizer CE6+. Inovovaný systém clearomizerů, kde po opotřebení vyměníte jen tuto malou část. Výběr z několika různých el. odporů.

  69 Kč
  0 Komentář(e)
 • Akce!

  Clearomizer H2 je další z řady clearomizerů s vyměnitelnou žhavící hlavou. Je to vlastně Evod BCC clearomizer avšak v plastovém provedení (žhavící hlavy jsou pro oba typy shodné).

  89 Kč 109 Kč -20 Kč
  1 Komentář(e)
 • Akce!

  5 A VÍCE KUSŮ=59KČ KUS. Vyměnitelná žhavící hlava pro Clearomizery Evod BCC a H2 - další z řady oblíbených clearomizerů nové generace, tentokrát se žhavením ve spodní části.

  69 Kč
  1 Komentář(e)
 • Vyprodáno

  Clearomizer Vivi Nova 2,8ml a tři výměnné žhavící hlavy (atomizéry) s různými el. odpory. Můžete si tak vyzkoušet, který el. odpor Vám bude vyhovovat nejvíce. Typ Vision.

  224 Kč 349 Kč -125 Kč
  0 Komentář(e)
 • Náhradní žhavící hlava pro clearomizery Vivi Nova Vision. Inovovaný systém clearomizerů, kde po opotřebení vyměníte jen tuto malou část. Výběr z několika různých el. odporů dle akt. nabídky.

  69 Kč
  1 Komentář(e)
 • Vyprodáno
  anm

  Nejpropracovanější model z řady clearomizerů s vyměnitelnou žhavící hlavou. Inovované žhavící hlavy BVC pro perfektní chuť a delší životnost, nastavitelné sání vzduchu, sklo Pyrex, objem 2ml,...

  449 Kč
  0 Komentář(e)
 • Akce!

  Náhradní žhavící hlava pro clearomizer Aspire Nautilus Mini BVC. Inovované žhavící hlavy pro perfektní chuť a delší životnost. El. odpor 1.8ohm.

  44 Kč 74 Kč -30 Kč
  0 Komentář(e)
 • Clearomizer Mini BCC je další z řady oblíbených clearomizerů s vyměnitelnou žhavící hlavou, funkčně podobný clearomizeru BCC, tentokrát však s designem pocházejícím od firmy ismoka.

  139 Kč
  0 Komentář(e)
 • Vyměnitelná žhavící hlava pro Clearomizer Mini BCC - další z řady oblíbených clearomizerů nové generace, tentokrát se žhavením ve spodní části.

  69 Kč
  0 Komentář(e)
 • Vyměnitelné tělo pro Clearomizer Mini BCC - další z řady oblíbených clearomizerů nové generace, tentokrát se žhavením ve spodní části.

  49 Kč
  0 Komentář(e)
 • Novinka

  Clearomizer T3S je další z řady clearomizerů s vyměnitelnou žhavící hlavou (2,2ohm), tentokrát s kapacitou celých 3ml. Výrobek firmy Kangertech zaručuje použití kvalitních materiálů.

  139 Kč
  0 Komentář(e)
Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...