Close
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
299 Kč 339 Kč

Klasické modely Produkty v této kategorii: 12

Atomizery pro elektronické cigarety klasického kompaktního vzhledu, např eGo ap.
Zobrazeno 1 - 12 z 12 produktů
 • Akce!
  egodc

  Dual Coils cartomizér od firmy Smok, pro baterie systémů eGo. Snadné plnění, dvě žhavící spirálky současně (Dual Coils), navíc nízkoodporové (low resistance) pro ještě více dýmu. Objem...

  69 Kč 109 Kč -40 Kč
  1 Komentář(e)
 • Akce!
  Vyprodáno

  Náhradní žhavící hlava pro clearomizery Vivi Nova a také pro clearomizer CE6+. Inovovaný systém clearomizerů, kde po opotřebení vyměníte jen tuto malou část. Výběr z několika různých el. odporů.

  29 Kč 69 Kč -40 Kč
  0 Komentář(e)
 • Akce!

  Náhradní žhavící hlava pro clearomizery Vivi Nova Vision. Inovovaný systém clearomizerů, kde po opotřebení vyměníte jen tuto malou část. Výběr z několika různých el. odporů dle akt. nabídky.

  29 Kč 69 Kč -40 Kč
  1 Komentář(e)
 • Akce!

  Náhradní žhavící hlava pro clearomizer Aspire Nautilus Mini BVC. Inovované žhavící hlavy pro perfektní chuť a delší životnost. El. odpor 1.8ohm.

  44 Kč 74 Kč -30 Kč
  0 Komentář(e)
 • Novinka Akce!

  5 A VÍCE KUSŮ=54KČ KUS. Vyměnitelná žhavící hlava pro Clearomizer Kangertech T3s - další z řady oblíbených clearomizerů nové generace se žhavením ve spodní části a kapacitou 3ml.

  59 Kč
  0 Komentář(e)
 • Novinka
  Vyprodáno

  Náhradní výměnná žhavící hlava pro elektronickou cigaretu Smok Stick M17. Vyrobena zejména pro klasické šlukování (MTL) s el. odporem 0,6Ω.

  89 Kč
  0 Komentář(e)
 • Vyprodáno
  cigvolh

  5 A VÍCE KUSŮ=79KČ KUS. Vyměnitelná žhavící hlava pro elektronickou cigaretu Cigpet Volca od společnosti iJoy, el. odpor 0,6ohm pro klasické e-kouření (MTL).

  89 Kč
  0 Komentář(e)
 • Vyprodáno
  svpp22t

  Náhradní skleněné tělo pro elektronickou cigaretu Smok Vape Pen 22. Samotné Pyrexové sklo bez ostatních částí atomizeru.

  89 Kč
  0 Komentář(e)
 • Novinka
  sbm2

  Náhradní výměnná žhavící hlava pro elektronickou cigaretu Smok Brit One Mini. Vyrobena dvojtou spirálkou, volitelný el. odpor 0,6Ω nebo 1,2Ω.

  99 Kč
  0 Komentář(e)
 • V8B-Q2

  Náhradní výměnná žhavící hlava pro atomizer SMOK TFV8 Baby a TFV8 Big Baby. Vyrobena dvojtou spirálkou s celkovým odporem 0,6Ω.

  99 Kč
  0 Komentář(e)
 • Akce!
  Vyprodáno

  Clearomizer Mini BCC je další z řady oblíbených clearomizerů s vyměnitelnou žhavící hlavou, funkčně podobný clearomizeru BCC, tentokrát však s designem pocházejícím od firmy ismoka.

  89 Kč 139 Kč -50 Kč
  0 Komentář(e)
 • Akce!

  Vyměnitelné tělo pro Clearomizer Mini BCC - další z řady oblíbených clearomizerů nové generace, tentokrát se žhavením ve spodní části.

  29 Kč 49 Kč -20 Kč
  0 Komentář(e)
Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...