Close
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
299 Kč 339 Kč

Dekang Produkty v této kategorii: 14

E-liquidy (náplně) pro elektronické cigarety od renomované firmy Dekang, splňující nejpřísnější certifikáty a zdravotní nezávadnost. (Podrobnější informace o e-liquidech zde).

 • Classic line

  E-liquidy (náplně) pro elektronické cigarety od renomované firmy Dekang. Nová řada Classic line nahrazuje původní e-liquidy od Dekangu. Poměr složek PG a VG je zde 80/20, je tedy řidší a ideální do atomizerů s běznými el.odpory na klasické e-kouření stylem pusa/plíce. Výrazný poměr PG zajišťuje výborné podání chuti a velký hit, zatímco 20% VG se postará i o dostatečnou tvorbu páry. (Podrobnější informace o e-liquidech zde).

 • Cloud line

  E-liquidy (náplně) pro elektronické cigarety od renomované firmy Dekang. Nová řada Cloud line je určena především příznivcům nízkoodporového vapování a potahování rovnou do plic (Cloud Chasing), maximální množství nikotinu je zde 6mg. Poměr složek PG/VG je 30/70, je tedy hustější a ideální do sub-ohmových atomizerů s velkými otvory na sání e-liquidu. Převaha VG zajišťuje nadstandardní tvorbu páry. (Podrobnější informace o e-liquidech zde).

Zobrazeno 1 - 14 z 14 produktů
 • Dekang Classic Line, příchuť Strawberry (jahoda). Povedená ovocná příchuť, která potěší všechny milovníky jahod, a jahodových koktejlů.

  64 Kč 79 Kč -15 Kč
  0 Komentář(e)
 • Tato příchuť šťavnatého zralého vodního melounu je velmi příjemná a intenzivní - probudí ve Vás okamžitě vzpomínky na horké letní dny.

  64 Kč 79 Kč -15 Kč
  0 Komentář(e)
 • Skvěle vyvážený ovocný "koktejl"z toho nejlepšího ovoce, kde můžete cítit například chuť malin, ostružin nebo tropických plodů.

  64 Kč 79 Kč -15 Kč
  0 Komentář(e)
 • Power Drink (Toro Rouge). Pokud jste někdy ochutnali nejznámější energy drink, tak tento voňavý e-liquid od Dekangu chutná naprosto stejně.

  64 Kč 79 Kč -15 Kč
  0 Komentář(e)
 • Tuto velmi příjemnou příchuť Apple (jablko) si oblíbili nejen milovníci "voňavějších" příchutí, ale podlehli i mnozí silní kuřáci. Nebojte se vyzkoušet.

  64 Kč 79 Kč -15 Kč
  0 Komentář(e)
 • Rainbow Drop je vynikající koktejl ze šťavnatých jahod a zralých citronů. E-liquid se série Dekang Cloud line.

  64 Kč 79 Kč -15 Kč
  0 Komentář(e)
 • Borůvka s broskví - plné borůvkové tóny doprovázené šťavnatou broskvovou koncovkou. E-liquid z řady Dekang Cloud line.

  64 Kč 79 Kč -15 Kč
  0 Komentář(e)
 • Svěží letní ovocná směs, broskvové aroma s nádechem tropického ovoce. E-liquid z řady Dekang Cloud line.

  64 Kč 79 Kč -15 Kč
  0 Komentář(e)
 • Hrozny s mátou - povedená příchuť zralých hroznů s lehkým nádechem máty. E-liquid z řady Dekang Cloud line.

  64 Kč 79 Kč -15 Kč
  0 Komentář(e)
 • Maracuja bonbony - velmi intenzivní příchuť ovocných bonbonů s jasným aroma maracuji. E-liquid z řady Dekang Cloud line.

  64 Kč 79 Kč -15 Kč
  0 Komentář(e)
 • E-liquid pro příznivce mentholových cigaret. Velmi intenzivní a lahodný e-liquid obsahující výtažek z máty peprné po vzoru mentholových cigaret.

  64 Kč 79 Kč -15 Kč
  0 Komentář(e)
 • Ovocný e-liquid s příchutí cherry, nebo-li zralých třešní/višní, višňového likéru či zákusku a nebo i voňavého cherry doutníčku.

  64 Kč 79 Kč -15 Kč
  0 Komentář(e)
 • Power Drink (Toro Rouge). Pokud jste někdy ochutnali nejznámější energy drink, tak tento voňavý e-liquid od Dekangu chutná naprosto stejně. 4x10ml.

  219 Kč 249 Kč -30 Kč
  0 Komentář(e)
 • Novinka
  Vyprodáno

  Ovocný e-liquid s příchutí cherry, nebo-li zralých třešní/višní, višňového likéru či zákusku a nebo i voňavého cherry doutníčku. 3x10ml.

  199 Kč
  0 Komentář(e)
Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...