Close
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
339 Kč
Cigpet Volca (černá)

Cigpet Volca (černá)

Novinka

Spolehlivá e-cigareta kompaktních rozměrů Cigpet Volca 1500mAh určena ke klasickému e-kouření (MTL), konstrukce zabraňující protékání, výměnná hlava 0,6ohm.

Více informací

Vyprodáno

649 Kč

Spolehlivá e-cigareta kompaktních rozměrů Cigpet Volca od známé společnosti iJoy určena ke klasickému e-kouření stylem pusa/plíce (MTL). Díky své jednoduchosti poslouží perfektně jak naprostým začátečníkům, tak uživatelům velkých modelů jako záložní e-cigareta pro případy kdy přijde vhod něco menšího.


V kategorii menších moderních e-cigaret Cigpet Volca přesahuje svoji konkurenci (jako např. eGo Aio) nejen lepším podáním chuti, ale např. i možností odšroubovat atomizer od baterie a tu pak používat i s jinými atomizery se závitem 510 (s přechodkou pak můžete používat i atomizery CE4, CE6 ap.).
Kapacita baterie 1500mAh zajistí i silnému e-kuřákovi celodenní výdrž, a také můžete e-cigaretu používat i při dobíjení (tzv. passthrough). To je řešeno micro USB portem na těle baterie a dobíjet lze z jakéhokoliv USB portu.
Cigpet Volca

Kvalitní atomizer o objemu 1,8ml disponuje vyměnitelným náustkem, otočným kroužkem pro regulaci sání vzduchu (síly potahu) a vyměnitelnou žhavící hlavou s el. odporem 0,6ohm, která zajistí také kvalitní produkci dýmu. Díky novému systému horního sání vzduchu se nemusíte obávat protékání e-liquidu (nemá žádný spodní otvor) a také samotné plnění je velmi jednoduché, stačí odšroubovat horní víčko, které je navíc opatřeno dětskou pojistkou.

S ecigaretou Cigpet Volca nemusíte nikde nic nastavovat, stačí jen dobíjet, doplňovat e-liquid a občas vyměnit žhavící hlavu (žhavící hlavy zde).Cigpet Volca vyniká svoji jednoduchostí, výkonem, spolehlivostí a kompaktními rozměry.


Specifikace:
- e-cigareta Cigpet Volca, barva černá, závit 510
- 1x baterie Volca 1500mAh, rozměry 73 x 19 mm
- 1x clearomizér Volca 1,8ml, rozměry 55 x 19 mm
- 1x žhavící hlava SS316L, 0.6ohm
- 1x micro USB dobíjecí kabel
- rozměry kompletní e-cigarety: 123 x 19 mm
- dárkové balení, kód k ověření pravosti
Velikost střední
Vhodné pro muže i ženy
Manipulace snadná pro zručnější
Výkon spíše větší

Zatím nikdo nenapsal recenzi, po přihlášení můžete být první.

Cigpet Volca (černá)

Cigpet Volca (černá)

Spolehlivá e-cigareta kompaktních rozměrů Cigpet Volca 1500mAh určena ke klasickému e-kouření (MTL), konstrukce zabraňující protékání, výměnná hlava 0,6ohm.

Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...