Close
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
339 Kč
SMOK Vape Pen Plus 3000mAh

SMOK Vape Pen Plus 3000mAh

Novinka

E-cigareta tradičního tvaru pro příznivce velkého množství dýmu a přímého vdechování, Vape Pen v nejvyšší verzi - baterie 3000mAh, atomizer o objemu 4ml s výměnnými hlavami.

Více informací

Vyprodáno

599 Kč

E-cigareta tradičního tvaru pro příznivce velkého množství dýmu a přímého vdechování, Vape Pen v nejvyšší verzi - baterie 3000mAh, atomizer o objemu 4ml s výměnnými hlavami.


Cenově dostupná e-cigareta Vape Pen nyní příchází v nejvyšší verzi. Oproti svému předchůdci Vape Pen 22 narostla kapacita baterie na 3000mAh a také objem atomizeru na 4 ml. Kompatibilita žhavících hlav však zůstala zachována.
Základna atomizeru je v ramci maximálního zjednodušení ve stylu All In One (AIO) spojena přímo s baterií, sklo je však vyměnitelné což přijde vhod, pokud by někdy došlo k jeho rozbití. Vyměnitelné jsou i žhavící hlavy, v balení naleznete rovnou dvě s el. odporem 0,25Ω a zdvojenou spirálkou. Jsou tedy nízkoodporové a určené pro přímé vdechování do plic. Šroubují se přímo do základny baterie a na ně se pak rovnou šroubuje horní víčko, takže díky absenci jakéhokoliv dalšího dílu (komínu) dostáváte páru nezkreslené chuti přímo z hlavy.

Integrovanou baterii s nadstandardní kapacitou 3000mAh zvládnete ovládat jediným tlačítkem, samozřejmostí je pak užitečné uzamykání známým "pětiklikem" a řada ochran proti přežhavení, nízkému odporu nebo zkratu. Rychlé nabíjení je řešeno micro USB portem a e-cigaretu lze používat i při dobíjení.

Jak už je u výrobků od společnosti Smoktech zvykem, plnění je horní a velice jednoduché. V tomto případě stačí odšroubovat horní část:

Smok Vape Pen 22 plnění


Elegantní e-cigareta klasického tvaru s jednoduchým ovládáním a velkou produkcí dýmu.


Specifikace:
- e-cigareta SMOK Vape Pen Plus
- Kapacita baterie 3000mAh
- 2x žhavící hlava 0,25Ω Dual Core
- 1x micro USB kabel
- Rozměry: 118mm x 24mm
- Kapacita clearomizéru: 4ml
- Výrobce Smoktech
- Dárkové balení, kód k ověření pravosti

Nařízení EU pro atomizery s objemem větším než 2ml: Tento výrobek je určený pro náplně bez obsahu nikotinu.
Velikost větší
Vhodné pro muže i ženy
Manipulace velmi snadná
Výkon největší

Zatím nikdo nenapsal recenzi, po přihlášení můžete být první.

SMOK Vape Pen Plus 3000mAh

SMOK Vape Pen Plus 3000mAh

E-cigareta tradičního tvaru pro příznivce velkého množství dýmu a přímého vdechování, Vape Pen v nejvyšší verzi - baterie 3000mAh, atomizer o objemu 4ml s výměnnými hlavami.

Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...