Close
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
339 Kč
Novinka SMOK Stick Prince

SMOK Stick Prince

Novinka

Nástupce legendárního Stick V8, nyní s nejnovějším tankem TFV12 a ještě větším objemem 8ml. Kapacita baterie nadstandardních 3000mAh a kompaktní rozměry.

Více informací

Skladem

Poslední kusy!

999 Kč

Jste příznivcem přímého vdechování, požadujete nadstandardní výkon, ale nechce se Vám pořizovat bateriový mod? Firma Smoktech po úspěšném modelu Stick V8 přichází s inovací v podobě nejnovějšího tanku TFV12 s ještě větším objemem 8ml, nadstandardní kapacita baterie 3000mAh a kompaktní rozměry přitom zůstaly zachovány.


E-cigareta Smok Prince obsahuje:

a) Baterie Stick Prince 3000mAh - disponuje indikátorem zbývající kapacity a řadou ochran (proti přežhavení, proti zkratu, nízkému odporu a nízkému napětí). Nebudete však muset nikde nic nastavovat, protože baterie pracuje na principu přímého výstupního napětí. Nabíjet ji lze kdykoliv pomocí přiloženého usb kabelu a díky funkci Passthrough můžete e-kouřit i během dobíjení. Samozřejmostí je uzamykání/odemykání známým "pětiklikem". Díky vysokému vybíjecímu proudu a obrovskému výstupnímu výkonu až 100W můžete používat žhavící hlavy s extrémě nízkým el. odporem, čímž dosáhnete neuvěřitelné produkce páry.
 
b) atomizer TFV12 Prince - tank, který se již osvědčil na velkých bateriových modech lze nyní používat i na této kompaktní e-cigaretě. Jednou z největších výhod tohoto mrakostroje je jeho neuvěřitelný objem, e-liquidu pojme až 8ml. Mezi další vylepšení pak patří i pojistka proti nechtěnému otevření -  malé tlačítko na atomizeru. Samozřejmostí je pak výběr několika typů žhavících hlav, které svým obrovským výkonem předčí jakoukoliv konkurenci. Součástí balení jsou dvě nízkoodporové hlavy Prince M4 s el. odporem 0,17ohm, které uspokojí všechny milovníky přímého vdechování do plic (DL) a "výroby mraků" (Cloud chasing).
Snadno rozebíratelný atomizer s plynulou regulací sání vzduchu a jednoduchým horním plněním:

Smok Stick Prince


SMOK Stick Prince je kompaktní e-cigareta klasického tvaru s výkonem bateriového modu a nejlepším atomizerem současnosti pro přímé vdechování!Specifikace:
- e-cigareta SMOK Stick Prince
- Rozměry: 148mm(včetně náustku) x 24,5mm (sklo 28mm)
- 1x Baterie Stick Prince 3000mAh
- Výstupní výkon 80-100W
- Závit 510
- 1x atomizer TFV12 Prince Tank
- 2x žhavící hlava Prince M4 0,17Ω
- 1x nabíjecí USB kabel
- Sada náhradních dílů
- Závit 510
- Dárkové balení, kód k ověření pravosti

Nařízení EU pro atomizery s objemem větším než 2ml: Tento výrobek je určený pro náplně bez obsahu nikotinu.
Velikost větší
Vhodné pro muže i ženy
Manipulace snadná pro zručnější
Výkon největší

Zatím nikdo nenapsal recenzi, po přihlášení můžete být první.

SMOK Stick Prince

SMOK Stick Prince

Nástupce legendárního Stick V8, nyní s nejnovějším tankem TFV12 a ještě větším objemem 8ml. Kapacita baterie nadstandardních 3000mAh a kompaktní rozměry.

Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...