Close
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
339 Kč
Novinka SMOK Stick Prince

SMOK Stick Prince

Novinka

Nástupce legendárního Stick V8, nyní s nejnovějším tankem TFV12 a ještě větším objemem 8ml. Kapacita baterie nadstandardních 3000mAh a kompaktní rozměry.

Více informací

Vyprodáno

999 Kč

Jste příznivcem přímého vdechování, požadujete nadstandardní výkon, ale nechce se Vám pořizovat bateriový mod? Firma Smoktech po úspěšném modelu Stick V8 přichází s inovací v podobě nejnovějšího tanku TFV12 s ještě větším objemem 8ml, nadstandardní kapacita baterie 3000mAh a kompaktní rozměry přitom zůstaly zachovány.


E-cigareta Smok Prince obsahuje:

a) Baterie Stick Prince 3000mAh - disponuje indikátorem zbývající kapacity a řadou ochran (proti přežhavení, proti zkratu, nízkému odporu a nízkému napětí). Nebudete však muset nikde nic nastavovat, protože baterie pracuje na principu přímého výstupního napětí. Nabíjet ji lze kdykoliv pomocí přiloženého usb kabelu a díky funkci Passthrough můžete e-kouřit i během dobíjení. Samozřejmostí je uzamykání/odemykání známým "pětiklikem". Díky vysokému vybíjecímu proudu a obrovskému výstupnímu výkonu až 100W můžete používat žhavící hlavy s extrémě nízkým el. odporem, čímž dosáhnete neuvěřitelné produkce páry.
 
b) atomizer TFV12 Prince - tank, který se již osvědčil na velkých bateriových modech lze nyní používat i na této kompaktní e-cigaretě. Jednou z největších výhod tohoto mrakostroje je jeho neuvěřitelný objem, e-liquidu pojme až 8ml. Mezi další vylepšení pak patří i pojistka proti nechtěnému otevření -  malé tlačítko na atomizeru. Samozřejmostí je pak výběr několika typů žhavících hlav, které svým obrovským výkonem předčí jakoukoliv konkurenci. Součástí balení jsou dvě nízkoodporové hlavy Prince M4 s el. odporem 0,17ohm, které uspokojí všechny milovníky přímého vdechování do plic (DL) a "výroby mraků" (Cloud chasing).
Snadno rozebíratelný atomizer s plynulou regulací sání vzduchu a jednoduchým horním plněním:

Smok Stick Prince


SMOK Stick Prince je kompaktní e-cigareta klasického tvaru s výkonem bateriového modu a nejlepším atomizerem současnosti pro přímé vdechování!Specifikace:
- e-cigareta SMOK Stick Prince
- Rozměry: 148mm(včetně náustku) x 24,5mm (sklo 28mm)
- 1x Baterie Stick Prince 3000mAh
- Výstupní výkon 80-100W
- Závit 510
- 1x atomizer TFV12 Prince Tank
- 2x žhavící hlava Prince M4 0,17Ω
- 1x nabíjecí USB kabel
- Sada náhradních dílů
- Závit 510
- Dárkové balení, kód k ověření pravosti

Nařízení EU pro atomizery s objemem větším než 2ml: Tento výrobek je určený pro náplně bez obsahu nikotinu.
Velikost větší
Vhodné pro muže i ženy
Manipulace snadná pro zručnější
Výkon největší

Zatím nikdo nenapsal recenzi, po přihlášení můžete být první.

SMOK Stick Prince

SMOK Stick Prince

Nástupce legendárního Stick V8, nyní s nejnovějším tankem TFV12 a ještě větším objemem 8ml. Kapacita baterie nadstandardních 3000mAh a kompaktní rozměry.

Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...