Close
USA Mix Dekang Classic 4x10ml
USA Mix Dekang Classic 4x10ml
249 Kč
Close
SMOK Vape Pen Plus 3000mAh
SMOK Vape Pen Plus 3000mAh
599 Kč
Kayfun 3.1 Atomizer DIY

Kayfun 3.1 Atomizer DIY

Novinka

Atomizer bez kompromisů! Vychutnejte si e-kouření v té nejvyšší možné kvalitě díky unikátní konstrukci a dokonalému uspořádání knotu se žhavícím drátem.

Více informací

Vyprodáno

799 Kč

Atomizer bez kompromisů - Kayfun 3.1! Vychutnejte si e-kouření v té nejvyšší možné kvalitě díky unikátní konstrukci a dokonalému uspořádání knotu se žhavícím drátem.

 

Obsluha a údržba je velice snadná, stejně jako doplňování e-liquidu, atomizer lze jednoduše rozebrat do posledního šroubku. Je to pořádný kus oceli, takže životnost tohoto atomizeru je bez nadsázky v řádu let - jedná se o nejkvalitnější verzi tohoto výrobku, kde nedochází k problému s prasknutím průhledné části. Navíc můžete si zvolit, zda chcete mít prostřední část průhlednou či ocelovou, v balení jsou obě. Samozřejmostí je nastavitelné sání vzduchu.

Atomizer je z kategorie tzv. DIY atomizerů, angl. zkratka Do It Yourself, a je navržen tak, aby ho uměli obsluhovat i naprostí začátečníci v oblasti DIY atomizerů. Ale jak již zkratka napovídá, je určen zručnějším uživatelům, protože žhavící část si zde můžete vyrábět jednoduše sami namotáním odporového drátku na knot, a takto vyrobenou žhavící spirálku do atomizeru našroubujete (šroubováček a již připravené 2 spirálky jsou součástí balení). Našroubování spirálky je zde oproti jiným DIY atomizerům velice snadné, a budete také mile překvapeni životností spirálky (díky speciální konstrukci, skvělému chlazení ap.), nehledě na suché pálení, které je zde hračkou (úkon, který zbaví žhavící spirálku nečistot a ta poté funguje zase jako na začátku). 
Ve spojení např. s bateriovým gripem Vamo V5 (obr.2) pak dostáváte bez debat to nejlepší a defacto i nejlevnější e-kouření současnosti (výše zmíněný odporový drát s knotem Vám pokryje přibližně roční spotřebu žhavidel)!

Kayfun 3.1 je tou nejlepší volbou pro příznivce klasického vapování (MTL, Mouth To Lung nebo-li pusa/plíce).

 

Specifikace:

- 1 x Kayfun 3.1 klon
- Materiál nerez ocel (stříbrný), kapacita 4,5ml, rozměr 87x22mm, závit 510
- 1 x šroubovák křížový (na připevnění spirálky)
- 1 x šroubovák plochý (na upravení síly sání vzduchu)
- 1 x plnící lahvička
- 1 x náhradní středová část těla
- 1 x redukce na další náustky
- 2x spirálka s knotem připravena k našroubování
- Náhradní těsnění (různé typy)
- Dárkové balení, podrobný český návod
Velikost velká
Vhodné pro spíše muže
Manipulace určeno pro pokročilé
Výkon největší

Zatím nikdo nenapsal recenzi, po přihlášení můžete být první.

Kayfun 3.1 Atomizer DIY

Kayfun 3.1 Atomizer DIY

Atomizer bez kompromisů! Vychutnejte si e-kouření v té nejvyšší možné kvalitě díky unikátní konstrukci a dokonalému uspořádání knotu se žhavícím drátem.

Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...