Close
USA Mix Dekang Classic 4x10ml
USA Mix Dekang Classic 4x10ml
249 Kč
Close
SMOK Vape Pen Plus 3000mAh
SMOK Vape Pen Plus 3000mAh
599 Kč
Kanger Subtank Mini (OCC/RBA)

Kanger Subtank Mini (OCC/RBA)

Novinka

Revoluční hybridní clearomizer s možností používat dva různé žhavící systémy: výměnné žhavící hlavy OCC, nebo hlavu RBA (tzv. DIY) pro vlastní spirálky.

Více informací

Vyprodáno

1 099 Kč


Nahrazeno novější verzí Toptank Mini

Kanger Subtank Mini - revoluční hybridní clearomizer s možností používat dva různé žhavící systémy: výměnné žhavící hlavy OCC, nebo hlavu RBA (tzv. DIY) pro vlastní spirálky.

 

  1. Žhavící hlavy OCC (Organic Cotton Coil). Zcela nový typ vyměnitelné žhavící hlavy používající japonskou organickou bio vatu zaručuje vynikající, ničím nezkreslenou chuť. Součástí balení jsou dvě tyto žhavící hlavy s el. odporem 1,2ohm a 0,5ohm (přikoupit můžete zde). Tyto extémě nízké hodnoty zaručují mohutnou dýmivost, ale zejména pro 0,5ohm je třeba zvolit zařízení, které je schopno pracovat s tak nízkým odporem (např. Cloupor Mini 30W).
  2. Žhavící hlava RBA (tzv. Rebuildable atomizer) typu Kayfun. Jedná se o DIY část (Do It Yourself), kterou lze osadit vlastní žhavící spirálkou vyrobenou z drátu a knotu či vaty. Součástí balení jsou dvě již hotové spirálky, které stačí našroubovat do RBA hlavy a kromě šroubováčku je přiložen i balíček japonské organické vaty.

 

Kanger SubTank Mini je plně rozebíratelný/snadno čistitelný atomizer o obsahu cca. 4,5ml liquidu a nastavitelným sáním vzduchu - tzv. Air Flow Control (jedná se o verzi 2, která má vylepšenou tuto funkci). Vyroben z prvotřídní leštěné oceli a speciálního tvrzeného skla Pyrex. Tím je docíleno vynikajícího podání chuti za jakýchkoliv teplotních podmínek a extrémě dlouhé životnosti. Díky naprosto jednoduché obsluze doporučujeme Kanger Subtank Mini i naprostým začátečníkům. Doporučujeme také e-kuřákům, kteří uvažují o DIY systému, ale nejsou si jisti zda by pro ně tento systém byl vhodný-tento atomizer Vám to umožní plně vyzkoušet a případně můžete atomizer používat dál jen s OCC výměnnými hlavami.

 

Specifikace Kanger Subtank Mini:

- Clearomizer Kanger SubTank Mini, barva stříbrná
- Rozměry:22mm x 63mm
- Objem cca. 4,5ml, hmotnost: 90g
- 1x OCC vyměnitelná žhavicí hlava o odporu 0,5 Ohm
- 1x OCC vyměnitelná žhavicí hlava o odporu 1,2 Ohm
- 1x RBA žhavicí hlava
- 2x žhavící spirálka pro RBA hlavu
- balíček japonské organické vaty pro spirálky
- 1x šroubováček pro připevnění spirálky
- 1x náhradní pyrexové sklo
- 2x náhradní šrouby pro RBA hlavu
- 1x sada těsnění
- Dárkové balení, kód k ověření pravosti.
- Výrobce Kangertech


Velikost velká
Vhodné pro muže i ženy
Manipulace snadná pro zručnější
Výkon největší

Zatím nikdo nenapsal recenzi, po přihlášení můžete být první.

Kanger Subtank Mini (OCC/RBA)

Kanger Subtank Mini (OCC/RBA)

Revoluční hybridní clearomizer s možností používat dva různé žhavící systémy: výměnné žhavící hlavy OCC, nebo hlavu RBA (tzv. DIY) pro vlastní spirálky.

Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...