Close
USA Mix Dekang Classic 4x10ml
USA Mix Dekang Classic 4x10ml
249 Kč
Close
SMOK Vape Pen Plus 3000mAh
SMOK Vape Pen Plus 3000mAh
599 Kč
Kanger Toptank Mini (SSOCC/RBA)

Kanger Toptank Mini (SSOCC/RBA)

Novinka

Inovace legendárního Subtank Mini s možností používat dva různé žhavící systémy (výměnné hlavy, nebo hlavu RBA pro vlastní spirálky). Nyní možnost plnění shora.

Více informací

Vyprodáno

999 Kč

Kanger Toptank Mini - Inovace legendárního Subtank Mini s možností používat dva různé žhavící systémy: výměnné hlavy, nebo hlavu RBA pro vlastní spirálky. Nyní možnost plnění shora.


Kanger TopTank Mini je další inovací clearomizeru Subtank Mini, stejně jako jeho předchůdce je plně rozebíratelný/snadno čistitelný, o obsahu cca. 4,5ml liquidu a nastavitelným sáním vzduchu - tzv. Air Flow Control, které zde bylo ještě vylepšeno. Vyroben z prvotřídní leštěné oceli a speciálního tvrzeného skla Pyrex. Tím je docíleno vynikajícího podání chuti za jakýchkoliv teplotních podmínek a extrémě dlouhé životnosti. Největší novinkou je nyní možnost plnit clearomizer i shora (zřejmě proto změna názvu na Toptank), takže ho již nemusíte sundávat z modu (lze však nadále využívat i plnění se spodu). Velké plus je i vzájemná zpětná kompatibilita s předchozím modelem a to i těl či základen atomizerů. 

Lze používat dva různé žhavící systémy:

  1. Výměnné žhavící hlavy se zde dočkaly také inovace a nesou nyní jméno SSOCC. Tyto hlavy stejně jako jejich předchůdce OCC používající japonskou organickou bio vatu, která  zaručuje vynikající, ničím nezkreslenou chuť. Součástí balení jsou dvě tyto žhavící hlavy s el. odporem 0,15ohm a 0,5ohm, a výrobci se skvěle povedlo udržet vzájemnou komatibilitu s předchozím modelem - nové hlavy lze používat i v původním Subtank Mini a naopak (přikoupit můžete zde). Extémě nízké hodnoty zaručují mohutnou dýmivost, ale je třeba zvolit zařízení, které je schopno pracovat s tak nízkým el. odporem.
  2. Žhavící hlava RBA (tzv. Rebuildable atomizer) typu Kayfun. Jedná se o DIY část (Do It Yourself), kterou lze osadit vlastní žhavící spirálkou vyrobenou z drátu a knotu či vaty. Součástí balení je i hotová spirálka, kterou stačí našroubovat do RBA hlavy a kromě šroubováčku je přiložen i balíček japonské organické vaty.

 
Díky naprosto jednoduché obsluze doporučujeme Kanger Toptank Mini i naprostým začátečníkům. Doporučujeme také e-kuřákům, kteří uvažují o DIY systému, ale nejsou si jisti zda by pro ně tento systém byl vhodný-tento atomizer Vám to umožní plně vyzkoušet a případně můžete atomizer používat dál jen s výměnnými hlavami.

 

Specifikace Kanger Toptank Mini:

- Clearomizer Kanger TopTank Mini, barva černá
- Rozměry:22mm x 63mm
- Objem až 4,5ml, hmotnost: 90g
- 1x SSOCC vyměnitelná žhavicí hlava o odporu 0,5 Ohm
- 1x SSOCC vyměnitelná žhavicí hlava o odporu 0,15 Ohm
- 1x RBA žhavicí hlava
- žhavící spirálka pro RBA hlavu
- balíček japonské organické vaty pro spirálky
- šroubováček pro připevnění spirálky
- náhradní šrouby pro RBA hlavu
- Dárkové balení, kód k ověření pravosti
- Výrobce Kangertech
Velikost velká
Vhodné pro muže i ženy
Manipulace snadná pro zručnější
Výkon největší
Hodnocení 

pipinek

Suprový tank na každodení pokouření, hlavně rba hlava je bez problému a pomůže ušetřit výdaje za další hlavy. Můžu jen doporučit.

Kanger Toptank Mini (SSOCC/RBA)

Kanger Toptank Mini (SSOCC/RBA)

Inovace legendárního Subtank Mini s možností používat dva různé žhavící systémy (výměnné hlavy, nebo hlavu RBA pro vlastní spirálky). Nyní možnost plnění shora.

Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...