Close
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
339 Kč
Akce! UD Bellus atomizer DIY stříbrný

UD Bellus atomizer DIY stříbrný

Novinka

Geniální spojení RTA a RDA systémů - skvělá dýmivost a dokonalá chuť. Snadno ovladatelný špičkový DIY atomizer s kapacitou 5ml.

Více informací

Skladem

Poslední kusy!

649 Kč

949 Kč

-300 Kč

Geniální spojení RTA a RDA systému (více zde) - skvělá dýmivost a dokonalá chuť. Snadno ovladatelný špičkový DIY atomizer s kapacitou 5ml.


UD Bellus je plně rozebíratelný, perfektně zpracovaný, snadno plnitelný DIY atomizer pro sub-ohmové vapování. Velmi snadné sestavení, úrdžba a používání. Můžete použít ne jen jednu, ale i dvě žhavicí spirálky současně (tzv. Single Coil/Dual Coils) a nemusíte řešit ani umístění vaty, stačí zasunout základnu do tanku a vata se sama správně usadí.

Nadstandardní je zde také přívod vzduchu po vzoru RDA atomizerů stejně jako jeho umístění (přímo u spirálky). Je řešen 32 malými otvory (16 na každé straně) na plynule regulovatelném otočném kroužku.

Díky promyšlené konstrukci vycházející z RDA atomizerů pojdme UD Bellus na svou velikost neuvěřitelných 5ml e-liquidu a má jednoduché horní plnění.


Samozřejmostí je kvalitní Pyrexové sklo, kovové části jsou vyrobeny z prvotřídní leštěné nerez oceli a v balení naleznete teméř vše na výměnu (včetně skla).

UD Bellus DIY atomizer RTA/RBA

Tento atomizer v sobě spojuje výhody RDA a RTA atomizerů. Kvalitní provedení, jednoduchá údržba, snadné horní plnění, kapacita 5ml a dokonalé podání chuti dělá z UD Bellus jedničku ve své kategorii.


Specifikace:
- 1x Atomizer UD Bellus, barva stříbrná
- 1x náhradní Pyrexové tělo
- 1x Japonská organická vata
- 2x předmotaná spirálka
- Sada těsnění a O-kroužků
- Náhradní šroubky
- Délka 56,5mm
- Šířka 22mm
- Kapacita 5ml
Závit 510
- Dárkové balení, kód k ověření pravosti

Nařízení EU pro atomizery s objemem větším než 2ml: Tento výrobek je určený pro náplně bez obsahu nikotinu.
Velikost velká
Vhodné pro muže i ženy
Manipulace snadná pro zručnější
Výkon největší

Zatím nikdo nenapsal recenzi, po přihlášení můžete být první.

UD Bellus atomizer DIY stříbrný

UD Bellus atomizer DIY stříbrný

Geniální spojení RTA a RDA systémů - skvělá dýmivost a dokonalá chuť. Snadno ovladatelný špičkový DIY atomizer s kapacitou 5ml.
Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...