Close
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
299 Kč 339 Kč
Akce! UD Bellus atomizer DIY stříbrný

UD Bellus atomizer DIY stříbrný

Novinka

Geniální spojení RTA a RDA systémů - skvělá dýmivost a dokonalá chuť. Snadno ovladatelný špičkový DIY atomizer s kapacitou 5ml.

Více informací

Skladem

Poslední kusy!

649 Kč

949 Kč

-300 Kč

Geniální spojení RTA a RDA systému (více zde) - skvělá dýmivost a dokonalá chuť. Snadno ovladatelný špičkový DIY atomizer s kapacitou 5ml.


UD Bellus je plně rozebíratelný, perfektně zpracovaný, snadno plnitelný DIY atomizer pro sub-ohmové vapování. Velmi snadné sestavení, úrdžba a používání. Můžete použít ne jen jednu, ale i dvě žhavicí spirálky současně (tzv. Single Coil/Dual Coils) a nemusíte řešit ani umístění vaty, stačí zasunout základnu do tanku a vata se sama správně usadí.

Nadstandardní je zde také přívod vzduchu po vzoru RDA atomizerů stejně jako jeho umístění (přímo u spirálky). Je řešen 32 malými otvory (16 na každé straně) na plynule regulovatelném otočném kroužku.

Díky promyšlené konstrukci vycházející z RDA atomizerů pojdme UD Bellus na svou velikost neuvěřitelných 5ml e-liquidu a má jednoduché horní plnění.


Samozřejmostí je kvalitní Pyrexové sklo, kovové části jsou vyrobeny z prvotřídní leštěné nerez oceli a v balení naleznete teméř vše na výměnu (včetně skla).

UD Bellus DIY atomizer RTA/RBA

Tento atomizer v sobě spojuje výhody RDA a RTA atomizerů. Kvalitní provedení, jednoduchá údržba, snadné horní plnění, kapacita 5ml a dokonalé podání chuti dělá z UD Bellus jedničku ve své kategorii.


Specifikace:
- 1x Atomizer UD Bellus, barva stříbrná
- 1x náhradní Pyrexové tělo
- 1x Japonská organická vata
- 2x předmotaná spirálka
- Sada těsnění a O-kroužků
- Náhradní šroubky
- Délka 56,5mm
- Šířka 22mm
- Kapacita 5ml
Závit 510
- Dárkové balení, kód k ověření pravosti

Nařízení EU pro atomizery s objemem větším než 2ml: Tento výrobek je určený pro náplně bez obsahu nikotinu.
Velikost velká
Vhodné pro muže i ženy
Manipulace snadná pro zručnější
Výkon největší

Zatím nikdo nenapsal recenzi, po přihlášení můžete být první.

UD Bellus atomizer DIY stříbrný

UD Bellus atomizer DIY stříbrný

Geniální spojení RTA a RDA systémů - skvělá dýmivost a dokonalá chuť. Snadno ovladatelný špičkový DIY atomizer s kapacitou 5ml.
Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...