Close
USA Mix Dekang Classic 4x10ml
USA Mix Dekang Classic 4x10ml
249 Kč
SMOK MICRO TFV4 atomizer stříbrný

SMOK MICRO TFV4 atomizer stříbrný

Novinka

Další verze převratného atomizeru s výměnnými hlavami a DIY/RBA hlavou pro vlastní spirálky, tentokrát se Vám přizpůsobí i jeho velikost - 2ml, 3.5ml nebo 5ml!

Více informací

Vyprodáno

899 Kč

V dnešní záplavě sub-ohmových atomizerů je čím dál obtížnější najít novinku, která je určená nejen k výrobě mraků páry, ale i k normálnímu e-kouření s důrazem na kvalitní podání chuti. Firma SmokTech zde zabila dvě mouchy jednou ranou a nabízí univerzální atomizer, se kterým si přijdou na své příznivci obou táborů.

U této, již třetí verze atomizeru TFV4 dohnal výrobce Smoktech svoji univerzálnost k dokonalosti - můžete si totiž sami určit i velikost/objem atomizeru díky celkem třem různým sklům v balení, od nejmenšího provedení 2ml, přes klasických 3,5ml až po nadstandardních 5ml.
Smoktech Micro TFV4

Micro žhavící hlavy jsou zde sice o něco menší/méně náročné na výkon a nejsou kompatibilní s většími bratříčky TFV4 a TFV4 Mini, ale podáním chuti a abnormálně dlouhou životností nikterak nezaostávají. Lze používat nejen nízkoodporové hlavy pro přímé potahování do plic, ale i hlavy s vyšším odporem pro pohodové e-kouření. To ve spojení s kvalitní plynulou regulací sání vzduchu a možností používat různé typy náustků umožňuje atomizer odladit na opravdu jakýkoliv styl e-kouření. Součástí balení je nejen vylepšený náustek s regulací chlazení, ale i další, extrémě široký náustek ve stylu RDA.

Kromě výměnných skel a dalšího užitečného příslušenství máte k dispozici celkem 3 žhavící hlavy: jednu nízkoodporovou clapton hlavu 0,3Ω (Micro CLP2), další se standardním odporem 1,8Ω (Micro MTL), a třetí je DIY/RBA hlava pro vlastní spirálky (Micro RCA), která umožňuje zmenšit otvor pro nasávání vzduchu přiloženou vložkou, pokud netoužíte po sub-ohmu. Můžete v ní používat mimo jiné drát clapton (drát obmotaný tenším drátkem), se kterým bude podání chuti ještě výraznější (již připravená spirálka, vata, další drát a šroubováček je také součástí balení).

Plně rozebíratelný atomizer s velmi kvalitním zpracováním z nerezové oceli a skla Pyrex, snadnou manipulací, jednoduchým horním plněním a volitelnou velikostí/kapacitou 2ml až 5ml.

Smok Micto TFV4 Smoktech

Specifikace:
- 1x atomizer Smok Micro TFV4, barva stříbrná
- 1x žhavící hlava Micro CLP2 Clapton 0,3Ω
- 1x žhavící hlava Micro MTL 1,8Ω
- 1x RBA Clapton hlava Micro RCA 0,62Ω
- Náhradní Pyrexová těla a adaptéry
- Sada náhradních kroužků, těsnění, ap.
- speciální 510 RDA náustek
- Šroubovák, vata a clapton drát pro výrobu spirálky
- Délka 51mm, šířka 22mm, objem 2/3,5/5ml
Závit 510
- Dárkové balení, kód k ověření pravosti
Velikost větší
Vhodné pro muže i ženy
Manipulace snadná pro zručnější
Výkon největší

Zatím nikdo nenapsal recenzi, po přihlášení můžete být první.

SMOK MICRO TFV4 atomizer stříbrný

SMOK MICRO TFV4 atomizer stříbrný

Další verze převratného atomizeru s výměnnými hlavami a DIY/RBA hlavou pro vlastní spirálky, tentokrát se Vám přizpůsobí i jeho velikost - 2ml, 3.5ml nebo 5ml!

Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...