Close
USA Mix Dekang Classic 4x10ml
USA Mix Dekang Classic 4x10ml
249 Kč
Close
SMOK Vape Pen Plus 3000mAh
SMOK Vape Pen Plus 3000mAh
599 Kč
SMOK MICRO TFV4 atomizer stříbrný

SMOK MICRO TFV4 atomizer stříbrný

Novinka

Další verze převratného atomizeru s výměnnými hlavami a DIY/RBA hlavou pro vlastní spirálky, tentokrát se Vám přizpůsobí i jeho velikost - 2ml, 3.5ml nebo 5ml!

Více informací

Vyprodáno

899 Kč

V dnešní záplavě sub-ohmových atomizerů je čím dál obtížnější najít novinku, která je určená nejen k výrobě mraků páry, ale i k normálnímu e-kouření s důrazem na kvalitní podání chuti. Firma SmokTech zde zabila dvě mouchy jednou ranou a nabízí univerzální atomizer, se kterým si přijdou na své příznivci obou táborů.

U této, již třetí verze atomizeru TFV4 dohnal výrobce Smoktech svoji univerzálnost k dokonalosti - můžete si totiž sami určit i velikost/objem atomizeru díky celkem třem různým sklům v balení, od nejmenšího provedení 2ml, přes klasických 3,5ml až po nadstandardních 5ml.
Smoktech Micro TFV4

Micro žhavící hlavy jsou zde sice o něco menší/méně náročné na výkon a nejsou kompatibilní s většími bratříčky TFV4 a TFV4 Mini, ale podáním chuti a abnormálně dlouhou životností nikterak nezaostávají. Lze používat nejen nízkoodporové hlavy pro přímé potahování do plic, ale i hlavy s vyšším odporem pro pohodové e-kouření. To ve spojení s kvalitní plynulou regulací sání vzduchu a možností používat různé typy náustků umožňuje atomizer odladit na opravdu jakýkoliv styl e-kouření. Součástí balení je nejen vylepšený náustek s regulací chlazení, ale i další, extrémě široký náustek ve stylu RDA.

Kromě výměnných skel a dalšího užitečného příslušenství máte k dispozici celkem 3 žhavící hlavy: jednu nízkoodporovou clapton hlavu 0,3Ω (Micro CLP2), další se standardním odporem 1,8Ω (Micro MTL), a třetí je DIY/RBA hlava pro vlastní spirálky (Micro RCA), která umožňuje zmenšit otvor pro nasávání vzduchu přiloženou vložkou, pokud netoužíte po sub-ohmu. Můžete v ní používat mimo jiné drát clapton (drát obmotaný tenším drátkem), se kterým bude podání chuti ještě výraznější (již připravená spirálka, vata, další drát a šroubováček je také součástí balení).

Plně rozebíratelný atomizer s velmi kvalitním zpracováním z nerezové oceli a skla Pyrex, snadnou manipulací, jednoduchým horním plněním a volitelnou velikostí/kapacitou 2ml až 5ml.

Smok Micto TFV4 Smoktech

Specifikace:
- 1x atomizer Smok Micro TFV4, barva stříbrná
- 1x žhavící hlava Micro CLP2 Clapton 0,3Ω
- 1x žhavící hlava Micro MTL 1,8Ω
- 1x RBA Clapton hlava Micro RCA 0,62Ω
- Náhradní Pyrexová těla a adaptéry
- Sada náhradních kroužků, těsnění, ap.
- speciální 510 RDA náustek
- Šroubovák, vata a clapton drát pro výrobu spirálky
- Délka 51mm, šířka 22mm, objem 2/3,5/5ml
Závit 510
- Dárkové balení, kód k ověření pravosti
Velikost větší
Vhodné pro muže i ženy
Manipulace snadná pro zručnější
Výkon největší

Zatím nikdo nenapsal recenzi, po přihlášení můžete být první.

SMOK MICRO TFV4 atomizer stříbrný

SMOK MICRO TFV4 atomizer stříbrný

Další verze převratného atomizeru s výměnnými hlavami a DIY/RBA hlavou pro vlastní spirálky, tentokrát se Vám přizpůsobí i jeho velikost - 2ml, 3.5ml nebo 5ml!

Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...