Close
USA Mix Dekang Classic 4x10ml
USA Mix Dekang Classic 4x10ml
249 Kč
Close
SMOK Vape Pen Plus 3000mAh
SMOK Vape Pen Plus 3000mAh
599 Kč
Kanger TOPBOX Mini TC 75W - černý

Kanger TOPBOX Mini TC 75W - černý

Novinka

Nová verze úspěšného Subox Mini, nyní ještě větší výkon a režim Temperature Control. Kangertech TOPBOX Mini TC 75W je perfektní set pro náročné uživatele.

Více informací

Vyprodáno

1 749 Kč

1 949 Kč

-200 Kč

Nová verze úspěšného Subox Mini, nyní ještě větší výkon a režim Temperature Control. Kangertech TOPBOX Mini TC 75W je perfektní set pro náročné uživatele. Barva černá.


Tento set Kanger TOPBOX Mini TC 75W obsahuje:

a) Mod Kanger KBox Mini TC 75W - inovovaná verze bateriového modu (gripu) Kbox Mini 50W, který pracuje se standardní vyměnitelnou dobíjecí baterií typu 18650 (není součástí). Využívá se zde magnetický kryt a baterii lze kdykoliv jednoduše vyměnit bez jakéhokoliv šroubování (např. pokud používáte externí nabíječku baterií). Nabíjet však můžete přímo přes přiložený usb kabel a díky funkci Passthrough můžete e-kouřit i během dobíjení. Přehledný OLED display s užitečnými funkcemi jako je stav baterie či el. odpor používaného atomizeru/žhavící hlavy. Nově tento mod zvyšuje výkon na 75W a nabízí také několik teplotních režimů (více o kontrole teploty zde).


b) Atomizer Kanger Toptank Mini - Nová verze revolučního hybridního atomizeru Subtank Mini - nyní možnost i horního plnění. Lze používat několik žhavících systémů:

  1. Výměnné žhavící hlavy, nově nesou jméno SSOCC a nabízí se v několika variantách. Součástí balení jsou hned tři tyto žhavící hlavy: niklová pro teplotní režim s odporem 0,15Ω, nichromová s odporem 0,5Ω, a clapton hlava s odporem 0,5Ω. Kompatibilita se starším typem hlav OCC zůstala zachována (oboustranně).
  2. Žhavící hlava RBA (tzv. Rebuildable atomizer). Jedná se o DIY část (Do It Yourself), kterou lze osadit vlastní libovolnou žhavící spirálkou vyrobenou z drátu a knotu či vaty. Součástí balení je již hotová spirálka a další RBA příslušenství.

Kanger Topbox Mini je plně rozebíratelný/snadno čistitelný atomizer o obsahu cca. 4,5ml liquidu a nastavitelným sáním vzduchu - tzv. Air Flow Control. Vyroben z prvotřídní leštěné oceli a speciálního tvrzeného skla Pyrex. Tím je docíleno vynikajícího podání chuti za jakýchkoliv teplotních podmínek a extrémě dlouhé životnosti. Díky naprosto jednoduché obsluze doporučujeme i naprostým začátečníkům. Doporučujeme také e-kuřákům, kteří uvažují o DIY systému, ale nejsou si jisti zda by pro ně tento systém byl vhodný-tento atomizer Vám to umožní plně vyzkoušet a případně můžete atomizer používat dál jen s výměnnými hlavami. Inovace legendárního atomizeru Subtank Mini, kde se výrobci skvěle podařilo zachovat vzájemnou kompatibilitu žhavících hlav.

Tyto dvě části dohromady tvoří designově perfektní a kompaktní e-cigaretu Kanger Topbox Mini, za kterou se nemusí stydět ani dámy (části lze samozřejmě používat i samostatně s jimými komponentami).


Specifikace Kanger TOPBox Mini TC 75W, černý:
- 1x MOD KANGER KBOX MINI TC 75W
- Rozměry 82mm x 39mm x 22mm, hmotnost 110g
- Nastavitelný výkon 7-75W, režimy TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TC-NiCr
- Měření el. odporu atomizeru (pracuje s atomizery od 0,1Ohm)
- Nabíjecí kabel USB/micro USB, Passthrough (lze při nabíjení e-kouřit)
- Baterie 18650 není součástí (baterie zde)
- 1x CLEAROMIZER KANGER TOPTANK MINI
- Rozměry:22mm x 63mm
- Objem cca. 4,5ml, hmotnost: 90g
- 1x SSOCC žhavící hlava Ni200 0,15Ω
- 1x SSOCC žhavící hlava clapton 0,5Ω
- 1x SSOCC žhavící hlava nichrome 0,5Ω
- 1x RBA hlava a příslušenství
- Dárkové balení, kód k ověření pravosti
- Barva černá, výrobce Kangertech


Velikost větší
Vhodné pro muže i ženy
Manipulace snadná pro zručnější
Výkon největší
Hodnocení 

Vladimír

Když si vzpomenu na začátky s ego-T, nedá se to srovnat, co už je dnes k dostání. Opravdu doporučuji! Nezapomeňte přikoupit baterku, není součástí.

Kanger TOPBOX Mini TC 75W - černý

Kanger TOPBOX Mini TC 75W - černý

Nová verze úspěšného Subox Mini, nyní ještě větší výkon a režim Temperature Control. Kangertech TOPBOX Mini TC 75W je perfektní set pro náročné uživatele.

Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...