Close
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
339 Kč
Kanger TOPBOX Mini TC 75W - černý

Kanger TOPBOX Mini TC 75W - černý

Novinka

Nová verze úspěšného Subox Mini, nyní ještě větší výkon a režim Temperature Control. Kangertech TOPBOX Mini TC 75W je perfektní set pro náročné uživatele.

Více informací

Vyprodáno

1 749 Kč

1 949 Kč

-200 Kč

Nová verze úspěšného Subox Mini, nyní ještě větší výkon a režim Temperature Control. Kangertech TOPBOX Mini TC 75W je perfektní set pro náročné uživatele. Barva černá.


Tento set Kanger TOPBOX Mini TC 75W obsahuje:

a) Mod Kanger KBox Mini TC 75W - inovovaná verze bateriového modu (gripu) Kbox Mini 50W, který pracuje se standardní vyměnitelnou dobíjecí baterií typu 18650 (není součástí). Využívá se zde magnetický kryt a baterii lze kdykoliv jednoduše vyměnit bez jakéhokoliv šroubování (např. pokud používáte externí nabíječku baterií). Nabíjet však můžete přímo přes přiložený usb kabel a díky funkci Passthrough můžete e-kouřit i během dobíjení. Přehledný OLED display s užitečnými funkcemi jako je stav baterie či el. odpor používaného atomizeru/žhavící hlavy. Nově tento mod zvyšuje výkon na 75W a nabízí také několik teplotních režimů (více o kontrole teploty zde).


b) Atomizer Kanger Toptank Mini - Nová verze revolučního hybridního atomizeru Subtank Mini - nyní možnost i horního plnění. Lze používat několik žhavících systémů:

  1. Výměnné žhavící hlavy, nově nesou jméno SSOCC a nabízí se v několika variantách. Součástí balení jsou hned tři tyto žhavící hlavy: niklová pro teplotní režim s odporem 0,15Ω, nichromová s odporem 0,5Ω, a clapton hlava s odporem 0,5Ω. Kompatibilita se starším typem hlav OCC zůstala zachována (oboustranně).
  2. Žhavící hlava RBA (tzv. Rebuildable atomizer). Jedná se o DIY část (Do It Yourself), kterou lze osadit vlastní libovolnou žhavící spirálkou vyrobenou z drátu a knotu či vaty. Součástí balení je již hotová spirálka a další RBA příslušenství.

Kanger Topbox Mini je plně rozebíratelný/snadno čistitelný atomizer o obsahu cca. 4,5ml liquidu a nastavitelným sáním vzduchu - tzv. Air Flow Control. Vyroben z prvotřídní leštěné oceli a speciálního tvrzeného skla Pyrex. Tím je docíleno vynikajícího podání chuti za jakýchkoliv teplotních podmínek a extrémě dlouhé životnosti. Díky naprosto jednoduché obsluze doporučujeme i naprostým začátečníkům. Doporučujeme také e-kuřákům, kteří uvažují o DIY systému, ale nejsou si jisti zda by pro ně tento systém byl vhodný-tento atomizer Vám to umožní plně vyzkoušet a případně můžete atomizer používat dál jen s výměnnými hlavami. Inovace legendárního atomizeru Subtank Mini, kde se výrobci skvěle podařilo zachovat vzájemnou kompatibilitu žhavících hlav.

Tyto dvě části dohromady tvoří designově perfektní a kompaktní e-cigaretu Kanger Topbox Mini, za kterou se nemusí stydět ani dámy (části lze samozřejmě používat i samostatně s jimými komponentami).


Specifikace Kanger TOPBox Mini TC 75W, černý:
- 1x MOD KANGER KBOX MINI TC 75W
- Rozměry 82mm x 39mm x 22mm, hmotnost 110g
- Nastavitelný výkon 7-75W, režimy TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TC-NiCr
- Měření el. odporu atomizeru (pracuje s atomizery od 0,1Ohm)
- Nabíjecí kabel USB/micro USB, Passthrough (lze při nabíjení e-kouřit)
- Baterie 18650 není součástí (baterie zde)
- 1x CLEAROMIZER KANGER TOPTANK MINI
- Rozměry:22mm x 63mm
- Objem cca. 4,5ml, hmotnost: 90g
- 1x SSOCC žhavící hlava Ni200 0,15Ω
- 1x SSOCC žhavící hlava clapton 0,5Ω
- 1x SSOCC žhavící hlava nichrome 0,5Ω
- 1x RBA hlava a příslušenství
- Dárkové balení, kód k ověření pravosti
- Barva černá, výrobce Kangertech


Velikost větší
Vhodné pro muže i ženy
Manipulace snadná pro zručnější
Výkon největší
Hodnocení 

Vladimír

Když si vzpomenu na začátky s ego-T, nedá se to srovnat, co už je dnes k dostání. Opravdu doporučuji! Nezapomeňte přikoupit baterku, není součástí.

Kanger TOPBOX Mini TC 75W - černý

Kanger TOPBOX Mini TC 75W - černý

Nová verze úspěšného Subox Mini, nyní ještě větší výkon a režim Temperature Control. Kangertech TOPBOX Mini TC 75W je perfektní set pro náročné uživatele.

Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...