Close
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
339 Kč
Akce! iStick Pico 25 + Smok TFV8 Big Baby černý

iStick Pico 25 + Smok TFV8 Big Baby černý

Novinka

Jeden z nejmenších bateriových modů pro 25mm atomizery Eleaf iStick Pico 25 s úctyhodným výkonem a režimem TC, a špičkový atomizer Smok TFV8 Big Baby.

Více informací

Skladem

Poslední kusy!

1 999 Kč

2 149 Kč

-150 Kč

Pokud nechcete dělat žádné kompromisy (nastavování výkonu, teplotní režim TC, atomizer s funkcí DIY/RBA), a přitom požadujete nejmenší možnou velikost. Tato e-cigareta je určena uživatelům, kteří preferují sub-ohmové e-kouření, obrovskou tvorbu páry a vdechování přímo do plic (Cloud Chasing). Skládá se z těchto částí:

Eleaf iStick Pico 25 Mod - na rozdíl od podobných mini modů kde baterie bývá pevně zabudovaná do těla (a nastává problém když baterie doslouží), používá standardní vyměnitelnou dobíjecí baterii typu 18650 (není součástí). Díky vrchnímu šroubování lze baterii kdykoliv jednoduše vyměnit (např. pokud používáte externí nabíječku baterií). Nabíjet však lze přímo přes přiložený usb kabel proudem až 2A, takže nabíjení je nyní 2x rychlejší oproti staršímu bratříčkovi Pico TC 75W, a díky funkci Passthrough můžete e-kouřit i během dobíjení. Kromě vylepšení elektroniky, která nyní dodá výkon až 85W, designu a většího displeje je však největší předností oproti dřívější verzi možnost používat i větší atomizery s průměrem až 25mm. 
Kromě klasického režimu nastavování výkonu ve watech zvládá i teplotní režim (TC) včetně spirálek z nerez oceli (SS316). (Více o kontrole teploty zde). Dokáže pracovat s extrémě nízkým el. odporem již od 0,05Ω (v režimu TC), teplotu spirálky lze nastavit v rozmezí 100°C - 315°C (200°F – 600°F). Možnost aktualizovat firmware jednoduše přiloženým USB kabelem pak zajistí, že nikdy nepřijdete o budoucí nové funkce.
Eleaf iStick Pico 25


Smoktech Spirals TFV8 Big Baby - Po veleúspěšné sérii modelů TFV4 přichází Smok se sérií TFV8. Verze Big Baby vychází z atomizeru TFV8 Baby, používá stejné hlavy, změnila se však velikost atomizeru a ten nyní se svoji šířkou 24,5mm nabízí obrovskou kapacitu 5ml. V Big Baby lze používat širokou škálu různých žhavících hlav, od dvouspirálkových až po osmispirálkové "Bestie" na nevídanou "výrobu mraků". TFV8 Big Baby disponuje širokým náustkem z delrinu, který skvěle odvádí teplo a velmi kvalitním regulovatelným přívodem vzduchu pro dokonalé přímé tahání do plic (Cloud Chasing).

Smok TFV8 Big Baby RBA hlava
Kromě náhradních skel a dalšího užitečného příslušenství je součástí balení i několik žhavících hlav: Hotová tovární hlava X4 Core, která obsahuje 4 spirálky, další tovární hlava T6 Core se šesti spirálkami, a tak, jako u každého pořádného atomizeru, nechybí zde ani DIY/RBA hlava pro příznivce motání vlastních spirálek, tentokrát pro dvě spirálky a ve stylu "velocity" pro ještě snadnější montáž.
Oblíbené otevírání známé se série TFV4 zůstalo zachováno, ale zvětšil se zde otvor pro ještě pohodlnější plnění.
SMOK TFV8 Cloud Beast
Tyto části dohromady tvoří profesionální, funkcemi našlapanou e-cigaretu s nejmenší možnou velikostí pro příznivce přímého tahání do plic a obrovské produkce dýmu.


Specifikace:
- ELEAF ISTICK PICO 25 MOD, BARVA ČERNO ČERVENÁ
- Nastavitelný výkon: až 85W
- Lze používat atomizery od 0,05ohm do 3,5ohm
- Měření odporu atomizeru, odpružený kontakt
- OLED displej ukazující stav baterie a další funkce
- Podporované režimy: VW/Bypass/TC(Ni,Ti,SS,TCR-M1 až M3)
- Ochrana proti přepólování, zkratu a podbití baterie
- Rozměry 70,5mm x 25mm x 48mm
- 1x nabíjecí kabel USB/micro USB, Passthrough (lze při nabíjení e-kouřit)
- Závit 510 (Vivi nova, DCT, DIY/RBA atomizery ap.)
- Dárkové balení, kód k ověření pravosti
- Pro 1 dobíjecí článek typu 18650 - není součástí
- 1x ATOMIZER SMOKTECH TFV8 BIG BABY ČERNÝ
1x žhavící hlava V8 Baby-Q4 0,15Ω
- 1x žhavící hlava V8 Baby-T6 0,2Ω
- 1x V8 Baby RBA hlava
- 1x náhradní pyrexové tělo
- 1x náhradní pyrexové tělo pro použití s RBA
- Sada náhradních součástek, těsnění, ap.
Rozměry: 56mm x 24,5mm, závit 510
- Kapacita 5ml, adaptér pro 510 náustek
- Dárkové balení, kód k ověření pravosti

Nařízení EU pro atomizery s objemem větším než 2ml: Tento výrobek je určený pro náplně bez obsahu nikotinu.
Velikost větší
Vhodné pro muže i ženy
Manipulace snadná pro zručnější
Výkon největší

Zatím nikdo nenapsal recenzi, po přihlášení můžete být první.

iStick Pico 25 + Smok TFV8 Big Baby černý

iStick Pico 25 + Smok TFV8 Big Baby černý

Jeden z nejmenších bateriových modů pro 25mm atomizery Eleaf iStick Pico 25 s úctyhodným výkonem a režimem TC, a špičkový atomizer Smok TFV8 Big Baby.

Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...