Close
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
339 Kč
Novinka iStick Pico 25 + Cthulhu MTL RTA24 + baterie

iStick Pico 25 + Cthulhu MTL RTA24 + baterie

Novinka

Jeden z nejmenších 25mm modů Eleaf iStick Pico 25 s úctyhodným výkonem a režimem TC, špičkový atomizer Cthulhu MTL RTA24, baterie 2600mAh Sony VTC5.

Více informací

Skladem

Poslední kusy!

2 399 Kč

Pokud nechcete dělat žádné kompromisy (nastavování výkonu, teplotní režim TC, atomizer s funkcí DIY/RBA), a přitom požadujete nejmenší možnou velikost. Tato e-cigareta je určena uživatelům, kteří preferují podání chuti bez kompromisů, klasické šlukování (MTL) a vlastní instalaci spirálek. Skládá se z těchto částí:

Eleaf iStick Pico 25 Mod - na rozdíl od podobných mini modů kde baterie bývá pevně zabudovaná do těla (a nastává problém když baterie doslouží), používá standardní vyměnitelnou dobíjecí baterii typu 18650. Díky vrchnímu šroubování lze baterii kdykoliv jednoduše vyměnit (např. pokud používáte externí nabíječku baterií). Nabíjet však lze přímo přes přiložený usb kabel proudem až 2A, takže nabíjení je nyní 2x rychlejší oproti staršímu bratříčkovi Pico TC 75W, a díky funkci Passthrough můžete e-kouřit i během dobíjení. Kromě vylepšení elektroniky, která nyní dodá výkon až 85W, designu a většího displeje je však největší předností oproti dřívější verzi možnost používat i větší atomizery s průměrem až 25mm. 
Kromě klasického režimu nastavování výkonu ve watech zvládá i teplotní režim (TC) včetně spirálek z nerez oceli (SS316). (Více o kontrole teploty zde). Dokáže pracovat s extrémě nízkým el. odporem již od 0,05Ω (v režimu TC), teplotu spirálky lze nastavit v rozmezí 100°C - 315°C (200°F – 600°F). Možnost aktualizovat firmware jednoduše přiloženým USB kabelem pak zajistí, že nikdy nepřijdete o budoucí nové funkce.
Eleaf iStick Pico 25


Cthulhu MTL RTA 24 atomizer - tento DIY atomizer vyniká precizním zpracováním z těch nejkvalitnějších materiálů. Základna určená na osazení jednou spirálkou je dostatečně široká na bezproblémovou instalaci a to i širokých Clapton spirálek díky speciálním výřezům. Cthulhu MTL RTA disponuje bohatým příslušenstvím. Kromě náhradních těsnění a šroubků, skla, dvou různých náustků lišících se vnitřním průměrem a šroubováčku naleznete v balení také 3 různé redukce pro zmenšení či zvětšení přísunu vzduchu ke spirálce (3mm, 1.6mm a 1.2mm). Atomizer lze tedy "doladit" přesně dle konkrétních potřeb. Samozřejmostí je také plynulá regulace vzduchu otočným kroužkem přímo na atomizeru. Velmi jednoduché horní plnění, kdy stačí odšroubovat horní část a naplnit e-liquidem. Můžete si v této fázi také kompletně uzavřít vnitřní přívod e-liquidu jednoduchým pootočením, takže nedojde k případnému protečení e-liquidu.

Cthulhu MTL RTA 24


Baterie Sony VTC5 18650 2600mAh - Dobíjecí baterie typu 18650 od prestižního výrobce s kapacitou 2600mAh. Nabízí vysoký vybíjecí proud 30A a je tedy vhodná i pro sub-ohmová zařízení/nízké hodnoty el. odporu žhavících hlav.


Tyto části dohromady tvoří profesionální, funkcemi našlapanou e-cigaretu s nejmenší možnou velikostí a bezkonkurenčním podáním chuti.


Specifikace:
- ELEAF ISTICK PICO 25 MOD, BARVA STŘÍBRNÁ
- Nastavitelný výkon: až 85W
- Lze používat atomizery od 0,05ohm do 3,5ohm
- Měření odporu atomizeru, odpružený kontakt
- OLED displej ukazující stav baterie a další funkce
- Podporované režimy: VW/Bypass/TC(Ni,Ti,SS,TCR-M1 až M3)
- Ochrana proti přepólování, zkratu a podbití baterie
- Rozměry 70,5mm x 25mm x 48mm
- 1x nabíjecí kabel USB/micro USB, Passthrough (lze při nabíjení e-kouřit)
- Závit 510 (Vivi nova, DCT, DIY/RBA atomizery ap.)
- Dárkové balení, kód k ověření pravosti
- 1x BATERIE SONY VTC5 2600mAh, 30A
- 1x ATOMIZER Cthulhu MTL RTA 24, STŘÍBRNÝ
Objem 3ml, závit 510
- 2x náustek
- 1x náhradní pyrexové tělo
- 1x servisní sada s těsněním a šroubky
- 1x šroubovák
- 3x vnitřní redukce na sání vzduchu
Materiál: Nerezová ocel a Pyrex
- Rozměry: 24mm x 39mm (bez náustku)
- Dárkové balení, kód k ověření pravosti

Nařízení EU pro atomizery s objemem větším než 2ml: Tento výrobek je určený pro náplně bez obsahu nikotinu.
Velikost větší
Vhodné pro muže i ženy
Manipulace snadná pro zručnější
Výkon největší

Zatím nikdo nenapsal recenzi, po přihlášení můžete být první.

iStick Pico 25 + Cthulhu MTL RTA24 + baterie

iStick Pico 25 + Cthulhu MTL RTA24 + baterie

Jeden z nejmenších 25mm modů Eleaf iStick Pico 25 s úctyhodným výkonem a režimem TC, špičkový atomizer Cthulhu MTL RTA24, baterie 2600mAh Sony VTC5.

Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...