Close
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
American Blend (americký tabák) LIQUA 4x10ml
339 Kč
Akce! Vata do atomizerů Muji (typ 2)

Vata do atomizerů Muji (typ 2)

Novinka

3 A VÍCE KUSŮ=16KČ KUS. Přírodní, čistá a chemicky neošetřovaná 100% bio vata MUJI, bavlna, vyrobená v Japonsku. Pro výrobu vlastních žhavících spirálek.

Více informací

Skladem

23 Kč

Při počtu 3 a více: 16 Kč /kus
100% přírodní, čistá a chemicky neošetřovaná bio vata MUJI, bavlna, vyrobená v Japonsku. Pro výrobu vlastních žhavících spirálek.

 

Speciální japonská bio vata MUJI je určena k výrobě vlastních žhavících spirálek do DIY atomizererů, podobně jako třeba knoty. Stačí odstřihnout proužek této vaty a vsunout do žhavící spirálky. Jedná se o 100% přírodní, chemicky neošetřenou bavlnu, která neobsahuje žádné chemické přísady, bělidla či barviva, což zajišťuje dokonalé a čisté podání chuti. MUJI je díky svým vlastnostem nadstandardně savá, takže je zaručen perfektní přísun e-liquidu ke žhavicí spirálce. Tento typ je hutnější (polštářek je vyšší), vhodné i pro velmi vysoké výkony/sub-ohmové konfigurace.

Muji japonská vata do atomizérů, 100% bavlna pro vlastní spirálky

 Vata může být z jedné strany více "natahovatelná" než z druhé. Ustřihněte proužek podél méně natahovatelné strany, aby se Vám lépe protahovala spirálkou, tzn. nenatahovala se/nepřetrhla se. Jeden konec vytvarujte prsty do špičky (obr. 1) a začněte tímto koncem vatu protahovat spirálkou. Po protažení (obr. 2) zkraťte konce vaty na potřebnou délku vůči Vašemu typu atomizeru (obr. 3).


Suché pálení (úkon, který po delším používání zbaví spirálku nečistot a ta poté funguje zase jako nová) nelze s vatou provádět (narozdíl od knotu), takže je třeba po každém suchém pálení použít nový proužek vaty.


Specifikace:

- Vata do atomizerů k výrobě vlastních žhavících spirálek
- 100% organická bavlna MUJI, vyrobeno v Japonsku, vysoká sací schopnost
- Rozměry 50mm x 60mm (vystačí až na 10 žhavících spirálek)

Zatím nikdo nenapsal recenzi, po přihlášení můžete být první.

Vata do atomizerů Muji (typ 2)

Vata do atomizerů Muji (typ 2)

3 A VÍCE KUSŮ=16KČ KUS. Přírodní, čistá a chemicky neošetřovaná 100% bio vata MUJI, bavlna, vyrobená v Japonsku. Pro výrobu vlastních žhavících spirálek.

Vítejte a webu Ecigareta Brno. Elektronická cigareta Vám může ušetřit hodně peněz a zdraví. Důležitá je však i volba správné e-cigarety a e-liquidu. Rádi Vám poradíme, s e-kouřením ...
Elektronická cigareta se obecně skládá ze tří částí: baterie, atomizer a zásobárna e-liquidu (náplň do e-cigaret). Populární jsou i cartomizery/clearomizery což je atomizer a zásobárna e-liquidu...
E-liquid (náplň do e-cigarety) - Je to směs propylenglykolu - PG, glycerolu - VG (zdravotně nezávadné látky používající se v potravinářství či lékárnách), a nejrůznějších aromatických ...
Elektronická cigareta (zkráceně e-cigareta) je vlastně inhalátor páry, který je však konstruován tak, aby co nejlépe simuloval požitek z kouření klasických cigaret, včetně tabákové chutě, vydechování...